O nas

Zbudujmy razem przyszłość

Kim Jesteśmy

EKODESKI Deski Kompozytowe

Firma Element działa na rynku od 2010 roku. W tym czasie sprzedaliśmy ponad 500 tysięcy ekodesek ogrodzeniowych, a zadowoleni Klienci są naszą najlepszą reklamą.
Nasze ekodeski to odpowiedź nowoczesnych technologii na problemy związane z utrzymaniem i konserwacją elementów drewnianych w naszych domach i ogrodach. Wykonane w 40% z drewna i w 60% z pcv, pozwalają na wykorzystanie zalet obu tych materiałów, w znacznej mierze eliminując ich wady.

Ekodeski doskonale sprawdzają się w naszym klimacie, gdzie zmienne warunki atmosferyczne – upalne lata, mokre jesienie i mroźne zimy – przyczyniają się do niskiej wytrzymałości zewnętrznych konstrukcji drewnianych. Estetyczny wygląd, łudząco przypominający naturalne drewno, łatwość utrzymania, a przede wszystkim trwałość to cechy, czyniące z ekodesek produkt nowoczesny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Eko

Wytrzymałość i ekologiczność

w trosce o środowisko – kompozyty drewna, zwane inaczej ekodeskami, to produkt przyjazny środowisku. Stosowane do ich produkcji polimery pcv, pochodzą w 100% z recyclingu takich odpadów jak butelki plastikowe, jednorazowe reklamówki czy opakowania

Łatwy Montaż

Sprawdź jakie to proste

montaż ekodesek nie sprawi Państwu żadnych trudności. Deski są pełne w środku i barwione w masie, dzięki czemu w razie potrzeby można je dowolnie docinać.

Przewaga nad Drewnem

Zabezpieczenie

ekodeski mają przewagę nad drewnem, ponieważ wraz z upływem czasu ich struktura oraz właściwości nie zmieniają się.

Szybka Dostawa

Zapraszamy do kontaktu

większość zamówień dostarczamy do Klienta w przeciągu zaledwie kilku dni. Ekodeski wysyłamy w paczkach lub na paletach. Za każdym razem towar starannie pakujemy i zabezpieczamy, aby mieć pewność, że nie ulegnie uszkodzeniu.

Nasze ekodeski posiadają atest

 Państwowego Zakładu Higieny

Dbamy o naszych Klientów

Najważniejsza jest dla nas jakość naszych produktów

2476

Zadowolonych Klientów Dbamy o każdego Klienta.

226543

Sprzedanych Produktów Jakość, to podstawa.

1

Jedyna Firma w Polsce Struktura pęcherzykowa
ZADOWOLENI KLIENCI

Za każdym razem dbamy o naszych Klientów.

Call Now Button